Projektowanie stron internetowychWitam, jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej wydziału Informatyki. Zawodowo zagadnieniami informatycznymi zajmuję się od 15 lat, nie robię tego z obowiązku ale bardziej z pasji choć są dni (jest ich niewiele), że człowiek rzucił by to wszystko w …. a potem wstaje nowy dzień nowa energia, zapał i wszystko wraca do normy.

Serwisowanie sprzętu komputerowego to moje główne zajęcie, szybko i sprawnie poradzę sobie z każdą usterką. Fotografia to bardziej pasja na którą człowiek zawsze ma za mało czasu, ale rozwijam się i w tym kierunku, dlatego mogę zaoferować usługi związane z tą dziedziną.

Strony internetowe w moim wykonaniu różnią się od obecnie tworzonych masowo przez różne gotowe programy. Uważa, że takie strony są nudne (wiele stron obecnie wygląda tak samo) i niebezpieczne (bo twórca nie zna kodu swojej strony i w przypadku włamania i zainfekowania strony nikt się nie zorientuję i nie usunie zagrożenia). Do każdego projektu strony podchodzę indywidualnie a kod do moich stron piszę sam i w przypadku włamania jestem w stanie zlokalizować i wyeliminować zagrożenie.