Projektowanie stron internetowych
naprawa komputerów

Serwis sprzętu komputerowego

Specjalizuję się w naprawach komputerów, laptopów drukarek, urządzenia sieciowe itp., zajmuję się tym od 15 lat. Prowadzę mobilny serwis z dojazdem do klienta, jeśli jest to możliwe: naprawa odbywa się na miejscu, w przypadku poważniejszej usterki naprawiam u siebie na miejscu i odwożę naprawiony sprzęt do klienta. Dla stałych klientów pomoc przez telefon lub pomoc zdalna (przez Internet) gratis.

Wykonuję:

Świadczę również usługi w zakresie doradztwa oraz pomocy przy zakupie nowego sprzętu komputerowego.

Pomogę przy podłączeniu różnych urządzeń do komputera np.: drukarek itp.,

Osobą starszym lub mniej zorientowanym (nie każdy urodził się informatykiem, nie każdego interesuje ta dziedzina życia, przecież jest tyle innych ciekawych rzeczy do zrobienia na tym pięknym świecie) odpowiem na wszelkie pytania związane z sprzętem jak i oprogramowaniem komputerowym, pomogę skonfigurować pocztę, wytłumaczę jak bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej. Jeśli trzeba wytłumaczę jak korzystać z poszczególnych programów lub urządzeń.

Ustalenie wysokości kosztów naprawy odbywa się zawszę przed rozpoczęciem naprawy, zapewnić mogę, iż ceny są dopasowane do efektywnego czasu pracy, co powoduję, że koszt naprawy jest bardzo atrakcyjny.

Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe w moim wykonaniu różnią się od obecnie tworzonych masowo przez różne gotowe programy. Uważa, że takie strony są nudne (wiele stron obecnie wygląda tak samo) i niebezpieczne (bo twórca nie zna kodu swojej strony i w przypadku włamania i zainfekowania strony nikt się nie zorientuję i nie usunie zagrożenia). Do każdego projektu strony podchodzę indywidualnie a kod do moich stron piszę sam i w przypadku włamania jestem w stanie zlokalizować i wyeliminować zagrożenie.

Cechy strony:

Fotografia okazyjna

Fotografia w tym przypadku jestem samoukiem nie posiadam dużego doświadczenia, ale nie uważam, że jest to minus. Świat fotografii jest dla mnie bardzo fascynujący i zdjęcia robię z pasją a myślę że głównie o to chodzi, że dzięki temu zdjęcia są ciekawsze mają w sobie to coś.